O Klinice

PodoStrefa

PodoStrefa Centrum Zdrowej Stopy to miejsce w którym holistycznie zadbamy Twoje stopy! Pomożemy Ci pozbyć się bólu, usuniemy dociski, wyleczymy brodawki wirusowe, wrastające paznokcie czy pękające pięty, ale nie tylko! Zadbamy też o estetyczny wygląd Twoich stóp i paznokci. Profesjonalny zabieg podologiczny połączony z malowaniem paznokci lub hybrydą? Nie ma problemu! Zapraszamy do nas!

Opinie

Co mówią o nas:

Jestem bardzo zadowolony z mojej wizyty u podologa. Byłem zaniepokojony odciskami na moich stopach, ale moja wizyta u podologa odmieniła moje podejście do leczenia tych problemów. Gorąco polecam ten zespół podologów każdemu, kto szuka wysokiej jakości opieki podologicznej.

Panie bardzo dokładnie przeprowadziły badanie moich stóp i zdiagnozował przyczynę moich problemów. Następnie przeprowadził skuteczne leczenie, które zredukowało moje odciski i złagodziło ból. Wyjaśniły mi również, jak dbać o moje stopy w przyszłości, aby uniknąć powtórzenia problemów. Byłem zaskoczony ich wiedzą i profesjonalizmem.

Jestem bardzo zadowolona z usług gabinetu podologicznego, który odwiedziłam ostatnio. Moje stopy były w złym stanie, a ja czułam się bardzo niekomfortowo z powodu bólu i dyskomfortu. Jednak od momentu, pierwszych odwiedzin gabinetu, czułam się bardzo zaopiekowana. Polecam!

Zespół

Poznaj nas bliżej

Nasz zespół wykwalifikowanych podologów to grupa specjalistów, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie w dziedzinie diagnostyki, leczenia i zapobiegania problemom związanym ze stopami, skórą i paznokciami. Nasi podolodzy to wykwalifikowani specjaliści, którzy oferują usługi w zakresie leczenia chorób stóp, w tym odcisków, modzeli, brodawek, grzybicy paznokci, wrzodów oraz innych chorób i schorzeń.

Nasz zespół podologiczny współpracuje ze sobą, aby zapewnić kompleksową opiekę dla pacjentów. Jesteśmy zaangażowani w ciągły rozwój i szkolenia, aby zapewnić najwyższą jakość opieki medycznej oraz aby zapewnić pacjentom leczenie i opiekę, które najlepiej odpowiadają ich indywidualnym potrzebom.

Stay Young!

Explore Anti-Aging Program

Neque non orci vehicula etiam odio, neque vitae nam modi nisl accumsan, hendrerit pede phasellus justo mattis.

Sed ut perspiciatis, unde omnis iste natus error sit voluptatem ac cusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam eaque ipsa, quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis interdum porttitor eros eget pellentesque.

Zapraszamy do

Kontaktu

1 Gabinet Podologiczny Podostrefa.pl
Gabinet Zdrowej Stopy
796 666 262

Godziny Otwarcia:

poniedziałek: 09:00–16:00
wtorek: 08:00–18:00
środa: 08:00–18:00
czwartek: 08:00–18:00
piątek: 09:00–16:00

Podostrefa © 2023. All Rights Reserved