Plastyka opuszka

Plastyka Opuszka

[/vc_column_text]

W Mielcu plastyka opuszka palca to nowoczesny zabieg chirurgiczny, który przeprowadzany jest z zastosowaniem najnowszych metod. Procedura ta polega na dokładnym oczyszczeniu powierzchni kostnej paliczka, co umożliwia zrost płytki paznokciowej. Zabieg prowadzi do regeneracji łożyska paznokcia i stymulacji prawidłowego wzrostu macierzy paznokciowej. Po plastyce opuszka palca pacjenci zyskują estetyczny wygląd stóp i zmniejszają ryzyko powstawania innych zaburzeń. Zabieg trwa krótko – zaledwie od 45 do 60 minut i jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu pacjent nie odczuwa większego dyskomfortu. Po zabiegu zakłada się szwy, które usuwa się po 14 dniach. Cały proces leczenia pacjenta nadzoruje doświadczony podolog z naszego Centrum Zdrowej Stopy w Mielcu. Przed przystąpieniem do plastyki opuszka palca u podologa, pacjent poddawany jest dokładnemu wywiadowi chorobowemu i badaniu podologicznemu.

Jak przygotować się do pierwszej wizyty?

Przygotuj informacje o swoim zdrowiu ogólnym i historii chorób, zwłaszcza dotyczących stóp i nóg. Informacje te pomogą podologowi w ustaleniu diagnozy i leczeniu. Przed wizytą umyj stopy, aby usunąć zanieczyszczenia i zanieczyszczenia, co ułatwi podologowi wykonanie badania i leczenia.

Wybierz luźne ubrania, które umożliwią łatwe zdjęcie i założenie skarpetek oraz butów, ponieważ podczas wizyty podolog może poprosić Cię o wykonywanie ćwiczeń. Dodatkowo jeśli bierzesz jakieś leki, przynieś ze sobą listę lub opakowania leków.

Zastanów się nad pytaniami i problemami, które chcesz poruszyć podczas wizyty u podologa, aby upewnić się, że otrzymasz odpowiednie informacje i zalecenia. Pamiętaj, że każda wizyta u podologa jest indywidualna i może wymagać innych przygotowań. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami przed wizytą.

Służymy pomocą

Jeśli potrzebujesz pomocy w leczeniu lub pielęgnacji swoich stóp, warto skorzystać z usług gabinetu podologicznego Podostrefa. Zapraszamy do naszego gabinetu osoby z problemami związanymi z kondycją stóp. Nasi specjaliści oferują kompleksową opiekę, która może obejmować leczenie, pielęgnację, poradę i profilaktykę. Pracujemy z najnowocześniejszymi narzędziami i technologiami, aby zapewnić najlepszą jakość usług i jak najszybsze i skuteczne rozwiązanie problemów.

Godziny Otwarcia:

poniedziałek: 08:00–17:00
wtorek: 08:00–18:00
środa: 08:00–18:00
czwartek: 08:00–18:00
piątek: 08:00–15:00

Podostrefa © 2024. All Rights Reserved