Plastyka wałów paznokciowych

Plastyka Wałów Paznokciowych

Plastyka okolic paznokciowych to zabieg, który może pomóc pacjentom borykającym się z nawracającymi stanami zapalnymi i przerostem tkanek wokół paznokci spowodowanym wrastaniem. Jest to bezpieczna i skuteczna metoda, która wykonywana jest z zastosowaniem znieczulenia miejscowego.Zabieg jest dedykowany osobom, które nie osiągnęły satysfakcjonujących wyników przy użyciu innych metod korekcji wrastających paznokci. Polega na usunięciu nadmiaru skóry z wałów paznokciowych, które uległy zmianom zapalnym i przerostowi w wyniku wrastania paznokcia. Celem zabiegu jest usunięcie zmienionych tkanek miękkich w obrębie paznokcia, aby uzyskać nowy tor wzrostu płytki paznokciowej w nowych wałach.

Dzięki plastyce okolic paznokciowych pacjenci mogą pozbyć się bólu i stanów zapalnych towarzyszących wrastającym paznokciom.

Jak przygotować się do pierwszej wizyty?

Przygotuj informacje o swoim zdrowiu ogólnym i historii chorób, zwłaszcza dotyczących stóp i nóg. Informacje te pomogą podologowi w ustaleniu diagnozy i leczeniu. Przed wizytą umyj stopy, aby usunąć zanieczyszczenia i zanieczyszczenia, co ułatwi podologowi wykonanie badania i leczenia.

Wybierz luźne ubrania, które umożliwią łatwe zdjęcie i założenie skarpetek oraz butów, ponieważ podczas wizyty podolog może poprosić Cię o wykonywanie ćwiczeń. Dodatkowo jeśli bierzesz jakieś leki, przynieś ze sobą listę lub opakowania leków.

Zastanów się nad pytaniami i problemami, które chcesz poruszyć podczas wizyty u podologa, aby upewnić się, że otrzymasz odpowiednie informacje i zalecenia. Pamiętaj, że każda wizyta u podologa jest indywidualna i może wymagać innych przygotowań. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami przed wizytą.

Służymy pomocą

Jeśli potrzebujesz pomocy w leczeniu lub pielęgnacji swoich stóp, warto skorzystać z usług gabinetu podologicznego Podostrefa. Zapraszamy do naszego gabinetu osoby z problemami związanymi z kondycją stóp. Nasi specjaliści oferują kompleksową opiekę, która może obejmować leczenie, pielęgnację, poradę i profilaktykę. Pracujemy z najnowocześniejszymi narzędziami i technologiami, aby zapewnić najlepszą jakość usług i jak najszybsze i skuteczne rozwiązanie problemów.

Godziny Otwarcia:

poniedziałek: 08:00–17:00
wtorek: 08:00–18:00
środa: 08:00–18:00
czwartek: 08:00–18:00
piątek: 08:00–15:00

Podostrefa © 2024. All Rights Reserved